Peter Brand
Paeonia lactiflora PETER BRAND
Aretaja: Abrahm M. Brand/Seit, New Holland, USA. Registreeritud 1937.a.
Keskmine õitsemisaeg. Kõrgus 90 cm.
Paljasjuurne istik. Eritellimus. Vali tarneviis PAKIAUTOMAATI.
NB! Tarne oktoobri lõpus.
Lisa ostukorvi
45 €35 €
Tõeliselt uhke ja üks parimatest oma klassis. Sügav rubiinpunane läikiv täidisõieline õis, mis aja möödudes läheb tumelillakaks ja nähtavale tulevad kollased tolmukad. Kroonlehed on kurvilised ja lainetavad. Õisi kannavad tugevad varred. Tugev ja läikiv tumeroheline lehestik. Kõrgus kuni 90 cm. Keskmise õitsemisajaga. Väga hea lõikelill. Lõikelilleks mitte lõigata rohkem kui 1/3 põõsast. Vaasi lõigata pehme ja värvi näidanud õiepunga staadiumis. Moodustab 3-4 külgõiepunga. Kogu oma õitsemisaja jooksul on ta tõeline aia juveel. Alati kõrgelt nõutud sort oma omaduste tõttu. Lisab draamat ja maagiat igasse aeda!
Aretaja Brand lõpetas õigusteaduskonda Minnesota Ülikoolis 1895.a. Oma teadmisi pojengidest ta sai oma isalt (Oliver Franklin Brand). Koos isaga nad asutasid ettevõte Brand Peony Farms. Brand oli valitud mitmeid kordi Ameerika pojengide ühingu presidendiks ja asepresidendiks. 

Meie pojengid on kasvatatud 10L/25L potis ja talvitunud Saaremaal. Pojengid on terve juurega ja neid saab istutada varakevadest kuni pinnase külmumiseni.