Coral Magic

Paeonia hybrid CORAL MAGIC
Aretaja: R.G.Klehm, USA, IL Registreeritud: 1998.a.
Kõrgus 80-90cm, varajane õitsemisaeg
Paljasjuurne istik. Eritellimus. Vali tarneviis PAKIAUTOMAATI.
NB! Tarne oktoobri lõpus.
Lisa ostukorvi
55 €45 €
UUDISSORT 2022! Saaremaa Puukooli korallisarja pojengidest kõige maagilisem! Nii ütleb ka aretaja poolt antud nimi - "korallide maagia" või "korallide võlu". Kõige erksamate ja tugevamate koralli-vaarika-oranžide värvitoonidega õis. Üks uusimatest pojengisortidest korallisarjas!
Esmakordselt õitses 1993. aastal. Pooltäidisõieline sügavalt roosa-koralli värvitooni õis kuni 16cm läbimõõdus. Esineb kaks kuni kolm rida kroonlehti, mis moodustavad ideaalselt vorminud kupu kuju. Viljalehe (carpel) otsmikul on valged täpid. Seemneid ei moodusta. Tugevatel vartel on üks õis, külgmised õiepungad puuduvad. Võrreldes teiste korallisarja pojengidega, säilib värvitoon erksana õitsemise lõpuni. Väga ekstravagantne lõikelill. Seetõttu sobib ideaalselt teiste korallipojengide kõrvale, et moodustada peenras veelgi tugevama kontrasti. Soovitame kombineerida aias kõrvuti koos pojengidega: Cytherea, Pink Hawaiian Coral, Coral Sunset, Coral Charm ja Paula Fay.
Meie pojengid on kasvatatud 10L/25L potis ja talvitunud Saaremaal. Pojengid on terve juurega ja neid saab istutada varakevadest kuni pinnase külmumiseni.