Cora Louise
Paeonia itoh CORA LOUISE
Aretaja: Roger F. Anderson, USA. Registreeritud: 1986.a.
Keskmine õitsemisaeg. Kõrgus 70-90 cm.
Kasvatatud 10L potis. Noortaim
Lisa ostukorvi
65 €
Saadaval eksklusiivselt 25L potis. Noortaim
Lisa ostukorvi
130 €
UUDISSORT 2023! Valge itoh pojeng ploomililla südamikuga, mis teeb temast unustamatu õieilu ja pakub värvikontrastide mängu. Valget itoh pojengi on väga raske leida, maailmas on aretatud valgeid itoh pojenge umbes kümne ringis.
Pool- kuni täidisõiline õis. Õis on 15-18 cm läbimõõdus. Tumeroheline lehestik, tugevad varred, kompaktne kasvulaad. Õrnalt, kuid väga meeldivalt lõhnavad õied. Esinevad üksikud külgmised õiepungad. Tumelilla südamikuga valget õiet kohtab ainult vanimatel puispojengidel
Gansu Mudan (paeonia rockii) Hiina mägedes. Itoh pojeng on rohtse ja puispojengi ristand, sealt tulid ka pojengi Cora Louise värvigeenid. Unikaalne kombinatsioon tema värvidest ja kasvulaadist teevad pojengi Cora Louise üheks kaunimaks pojengiks. Pojeng on nimetatud aretaja vanaema Cora Louise auks.

Vaata ka teisi aretaja Roger F. Anderson pojenge meie kollektsioonis: Bartzella, Hillary, Julia Rose, First Arrival, Morning Lilac, Yellow Waterlily

Meie pojengid on kasvatatud 10L/25L potis ja talvitunud Saaremaal. Pojengid on terve juurega ja neid saab istutada varakevadest kuni pinnase külmumiseni.