Many Happy Returns
Paeonia hybrid MANY HAPPY RETURNS
Aretaja: Donald Hollingsworth, USA. Registreeritud 1986.a.
Auhinnad: APS Gold Medal 2007. APS Award of Landscape Merit 2009.
Keskmine õitsemisaeg. Kõrgus 80 cm.
Paljasjuurne istik. Eritellimus. Vali tarneviis PAKIAUTOMAATI.
NB! Tarne oktoobri lõpus.

Lisa ostukorvi
55 €45 €
Tõeliselt fantastiline pojeng, mis arvatakse tulevikus saavat populaarseks lõikelilleks. Nagu nimest selgub, toob see sort tagasi palju õnnelikke hetki. Esmakordselt õitses 1979. aastal. Eriline hübriid, mida saadi kolme pojengi ristamisel. Anemoon- kuni pommtüüpi täidisõieline erksa soojema punase värviga. Vahel ääristatud kollaste triipudega. Värvitoon püsib hästi päikese käes ja õie vananedes. Dekoratiivne punakasroheline lehestik. Tugevad sirged varred keskmise kõrgusega. Kõrgus kuni 80 cm. Keskmise õitsemise ajaga. Väga jõuline ja kõrge õietootlikus. Seetõttu sobib hästi lõikelilleks. Püsib kaua vaasis, õrn aroom, intensiivsus 3/5. See on hea kingitus oma aeda ja sõbrale. Many Happy Returns tähendab inglise keeles "palju õnnelikke tagasipöördumisi", selle lausega õnnitleti vanasti sünnipäeva puhul ja see tähendas "palju õnne sünnipäevaks!" Samuti kasutati tervitusena, pakkudes lootust, et õnnelik päev korduks. Enne 18. sajandit, kui jõulud ja uue aasta tähistamine oli tagasihoidlikum ja mitte kommertslik, siis selle fraasiga sooviti häid jõule ja head uut aastat.

Aretaja Donald Hollingsworth on loonud ka sellised maailma kuulsad pojengid meie kollektsioonist nagu itoh Garden Treasure, Command Performance ja Lorelei.


Meie pojengid on kasvatatud 10L/25L potis ja talvitunud Saaremaal. Pojengid on terve juurega ja neid saab istutada varakevadest kuni pinnase külmumiseni.