Colonel Owen Cousins
Paeonia hybrid (Little Dorrit x Saunders quadruple hybrid) COLONEL OWEN COUSINS
Aretaja: Lyman Cousins (1889-1973), Canada. Registreeritud: Cousins/Klehm, 1972.a.
Varajane kuni keskvarajane õitsemisaeg. Kõrgus 75-85 cm.
Kasvatatud 10L potis. Noortaim.
Läbi müüdud
Saadaval eksklusiivselt 25L potis. 2-aastane pojeng.
Läbi müüdud
UUDISSORT 2023! Kõige eksklusiivsem pojeng meie kollektsioonis! See on pojeng, mis teistest on kõrgelt üle pea. Tema õiepunga võib võrrelda tennisepalliga. Värvide üleminekud ja kombinatsioonid teevad temast väga haruldase vaatepildi. Võid leida temas kõiki virsiku ja aprikoosi alatoone. Välised kaitsekroonlehed on lõheroosad ja õie keskosa jääb šampanja kreemikaks. Õiepung avaneb vasekarva kumaga, mis on osaliselt nähtav ka avanenud õies. Täidis pommtüüpi õis on kuni 15 cm läbimõõdus. Külgmised õiepungad puuduvad. Tugevad varred ja kompaktne keskmine kõrgus.
Samuti nimetatakse seda sorti kui „valge Red Charm“. Kui sul on ruumi aias ainult ühele pojengile või sa kõhkled, millist uut sorti valida, siis vali pojeng Colonel Owen Cousins! Esmakordselt Eestis ja saadaval ainult Saaremaa Puukoolis! Väga piiratud kogus! Peagi saadaval Saaremaa Puukoolis lõikelillena.


Pojeng on nimetatud aretaja Lyman Cousins poja auks Owen Cousins, kes oli kaitseväelane. Peetakse üheks parimaks meistriteoseks aretajalt Lyman Cousins.

Lyman Cousins teised meistriteosed meie kollektsioonis on pojeng Etched Salmon ja pojeng Soft Salmon Saucer.

Meie pojengid on kasvatatud 10L/25L potis ja talvitunud Saaremaal. Pojengid on terve juurega ja neid saab istutada varakevadest kuni pinnase külmumiseni.