Soft Salmon Saucer
Paeonia hybrid SOFT SALMON SAUCER
Aretaja: Lyman W. Cousins (1889-1973), Kanada / Roy G. Klehm, USA.
Registreeritud 1981.a.
Varajane õitsemisaeg. Kõrgus 80 cm.
Kasvatatud 10L potis. 2-aastane pojeng.
Läbi müüdud
Saadaval eksklusiivselt 25L potis. 2-aastane pojeng.
Läbi müüdud
Olge valmis armuma esimesest silmapilgust! Delikaatne, unikaalne, geniaalne ja unustamatu. Just nii kirjeldavad paljud aednikud pojengi Soft Salmon Saucer. Sellist pojengi pole Eestis veel nähtud. Lavendli-lõheroosa lihtõieline kuldse tolmukatega õis. Kroonlehed värvitud õrnroosast lõheroosani lavendli kumaga. Õis 12-16 cm lai. Tugevad varred, lehestik jääb dekoratiivseks sügiseni. Üksikud külgõiepungad. Kõrgeklassiline pojeng väga erilisse koduaeda. Esmakordselt õitses 1968.a. Kõrgus kuni 80 cm. Varajane õitsemisaeg. Üks romantilisemaid pojenge meie kollektsioonis. Tugev ja meeldiv magus aroom, intensiivsus 4/5. Suurepärane kombinatsioon õie kvaliteedist, lõhnast ja kasvuiseloomust. Eestis saadaval ainult Saaremaa Puukoolis!

Saaremaa Puukoolis on USA kuulsaima aretajate perekonnast Klehmi pojengid Angel Cheeks, Bowl of Cream, Dinner Plate, Etched Salmon, Moon Over Barrington, Pink Hawaiian Coral ja Class Act.
Meie pojengid on kasvatatud 10L/25L potis ja talvitunud Saaremaal. Pojengid on terve juurega ja neid saab istutada varakevadest kuni pinnase külmumiseni.