Prairie Charm
Paeonia itoh (lactiflora Miss America x lutea hybrid Alice Harding)) PRAIRIE CHARM
Aretaja: Donald Hollingsworth, Kansas USA Registreeritud: 1992. a.
Auhinnad: Award of Landscape Merit 2009

Keskmine õitsemisaeg. Kõrgus 80-100 cm.
Kasvatatud 10L potis. Noortaim. VIIMANE ! KIIRUSTA !
Lisa ostukorvi
45 €
UUDISSORT 2023! Ameerika „preeria võlu“ on nüüd võimalik ka sinu aias. Kui sinu aias on kõrrelised, lihtõielised püsikud, lookleva liikumisega tuuled ning tolmendajate paradiis, siis itoh pojeng Prairie Charm on sinu kindel valik!
Itoh pojeng Prairie Charm õitses esmakordselt 1980. aastal. Pooltäidisõieline võikollane õis punaste laikudega südames, keskmiselt 20-30 kroonlehte. Õis on väga sarnane kollase puispojengi õiega, mis on harva esinev omadus itoh hübriidile. Püstine põõsas on heleroheliste lehtedega. Tugevad varred, mis ei vaja toestamist. Soovitussort tuulisesse aeda. Meeldiv ja vürtsikas itoh pojengidele omane aroom. Hinnatud lõikelill, kuna seisab teistest kollastest itoh pojengidest vaasis kauem.
Lisa oma kollektsiooni ka pojeng Miss America, sest just seda pojengi kasutati Prairie Charm aretamisel. Esmakordselt Saaremaa Puukoolis!


Aretajalt Donald Hollingsworth on meie kollektsioonis pojeng itoh Garden Treasure.

Meie pojengid on kasvatatud 10L/25L potis ja talvitunud Saaremaal. Pojengid on terve juurega ja neid saab istutada varakevadest kuni pinnase külmumiseni.